ÚVOD

Záznam bez nadpisu

přidáno: 26. 1. 2018 3:41, autor: Eduard Patera

Rallye Prague Revival 2018 has almost got its final shape.
Only the second Friday show section (SS) needs arrangements, the preliminary schedule will be released by the end of February! Looking at what we have prepared so far, it is clear this will be the most difficult Revival in its history. Not only with the number of kilometres that have increased due to our GPS units enabling more SS sites. We have 15 SS planned this year! And there will be more drive on penetration and gravel roads, too.
So far the itinerary amounts to 662 km, 134 km on Friday, 358 km on Saturday and 170 km on Sunday (without SS):
Friday leg will have 3 SS (incl. Hipodrom, ?, rallycross). First car expected to start from the city centre at 18.50. The itinerary ends in Hradec Kralove, at Masaryk´s square. The first crew is expected to arrive at the hotel at ca. 21.50.
Saturday leg has 9 SS on the schedule with quite some kilometres to drive! All are to be driven twice, only Czechring three times. There will be refreshment and toilettes available at most of time controls. Car no. 1 will reach the hotel at ca. 18.15.
There will newly be 3 SS on Sunday. Two will be the same as on Friday, plus SS 13 Motodrom Pardubice. The first crew should return back to Radotin by 14.00.
We remind the crews that – this year – initial technical inspection will be requested for all vehicles.

Platba startovného na RPR 2018

přidáno: 5. 1. 2018 5:38, autor: Eduard Patera

Výzva k zaplacení startovného -

 Prosíme přihlášené posádky o zaplacení startovného 3900,- do 28.2.2018 na číslo účtu 43-4217340207/ 0100, jako variabilní symbol uveďte své nynější startovní číslo / pozor st. čísla se budou ještě při vydání oficiální startovní listiny měnit/. Seznam přihlášených je níže! Po 10. březnu budou posádky, které nezaplatí vyškrtnuté a nahrazené náhradníky! Nahlášené změny se již v tomto seznamu přihlášených nemohou objevit. Zde je stručný popis akce pro „ nováčky“. Vždy se totiž najdou 2-3 posádky, které jsou překvapené, do čeho to vlezly:-)

VAROVÁNÍ - v žádném případě to není vyhlídková jízda pro staříky v naleštěných amerikách!!! Stále je někdo překvapen, že nejedeme po špičkových silnicích....

 

RALLYE PRAHA REVIVAL 13.-15.4.2018

 Mototuristická akce, která má v sobě prvky rallye 70tých let. Průměry jsou velmi svižné, ovšem vše stihnutelné za dodržování dopravních předpisů!  Hlavním cílem je sobotní večer a vzpomínání na doby minulé, a že si to legendy umí užít, to je snad již všeobecně známé.... Akce je zpestřena tzv. SS / show section/ na bezpečných místech jako letiště, polygon apod. Tyto úseky nejsou povinné. Na trati dále najdete PK – průjezdní kontroly, ČK – časové kontroly, RK- radarové kontroly a KP – kontrola dodržování rychlostních limitů. Itinerář bude také v angličtině. Celková délka kolem 570km. 1% tratě je na rozbitých cestách a šotolině!


Start list - http://edda.cz/mscrdovrchu/index.php?m=novinky/detail&id=3478

UBYTOVÁNÍ RALLYE PRAHA REVIVAL 2018 !!

přidáno: 18. 12. 2017 0:58, autor: Eduard Patera

UBYTOVÁNÍ RALLYE PRAHA REVIVAL 2018 !!

We ask foreign crew. Please book hotel on email address - reception.hchk@cpihotels.com The password is - akce revival and the price is 550CZK per night with breakfast!

Rallye Praha Revival 2018 je ještě sice vzdálen, ale jelikož letos měníme cíl naší akce (jak již promotér avizoval) do Hradce Králové, máme zamluvené nové ubytování a je třeba se již teď začít registrovat ubytování.
Do hotelu bychom se měli vejít všichni. Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji na noc se snídaní je 550Kč (za 2 noci na osobu - tedy 1100Kč/2 noci/1osoba). Pokoje jsou dvoulůžkové - třílůžkové (přistýlka). Dvoulůžkové = posádka, třílůžkové = posádka + 1 doprovod. Musíme místy hospodařit, abychom se tam vešli všichni, předně posádky!
A POZOR ZMĚNA: rezervace ubytování bude provádět přímo u hotelu na emailu nebo telefonu:
reception.hchk@cpihotels.com
+420 495814 111
+420 495814266
HESLO: “Akce Revival”
Rezervujte si hotel přímo na tomto emailu nebo telefonu - NEREZERVUJTE přes booking.com nebo hotel.cz a podobně!!!!
Platit budete moci i dopředu, tyto informace vám sdělí přímo při rezervaci - na emailu/telefonu hotelu. Nehlašte se čísly posádek, ale reálnými jmény, pod kterými budete ubytovaní. Platba ubytování dopředu zrychlí páteční příjezd a samotné ubytování všech posádek!!
Důležité také bude, abyste rezervace případně rušili na hotelu, hned ve chvíli, kdy zjistíte, že na akci jet nemůžete!
V případě nejasností nebo dotazů se na mě můžete kdykoliv stále obrátit, budu tu pro vás jako podpora… :)
Email: revival.ubytovani@gmail.com 
Pokud ubytování v Hradci nebudete potřebovat, dejte mi prosím na tento revival email výše vědět, abychom na vaší rezervaci nečekali.
Moc všem předem děkuji za spolupráci a těšíme se na vás!
Bára a Revival Team

Záznam bez nadpisu

přidáno: 15. 11. 2017 6:53, autor: Eduard Patera   [ aktualizováno 18. 12. 2017 0:59 ]

Technické předpisy pro Revivaly

Klasifikace, definice a základní pravidla


Revivalů se mohou zúčastnit čtyřkolová dvoustopá vozidla poháněná spalovacím motorem rozdělená do následujících skupin a tříd:


Vypsané třídy podle zdvihového objemu válců v cm3

A1 – 1150 = třída 1

A2 – 1150 = třída 5

A1 – 1600 = třída 2

A2 – 1600 = třída 6

A1 – 2000 = třída 3

A2 – 2000 = třída 7

A1 + 2000 = třída 4

A2 + 2000 = třída 8

B,A, N – 1600 = třída 9

B,A, N + 1600 = třída 10


Skupina – historické vozy H (třídy 1-8)

Definice – Historické vozy sériové, i upravené pro závody. Lze použít jakýkoli typ a model, jehož sériová výroba (min 100ks za rok) začala nejpozději do 31.12.1985, a není podstatné zda byl kdy homologován ke sportovnímu použití. Pokud jsou na vozidle provedeny úpravy vycházející z homologace /A2,B/, musí to být homologace maximálně pro rok 1985 (úpravy vycházející z homologace pro rok 1986 a mladší jsou zakázány).


Koeficient u přeplňovaných motorů činí 1,4 násobek původního objemu motoru (pro třídy 1-8).

U motorů rotačních - WANKEL je koeficient 1,3. V případě přeplňování rotačního motoru se použije koeficient 2,0.

Koeficient u třídy 9,10 je 1.7!


Vozy Diesel s pohonem jedné nápravy jedou bez koeficientu, to znamená ve třídě odpovídající skutečnému objemu motoru.


 

HASÍCÍ PŘÍSTROJE

 

Pro všechny třídy je doporučen hasící přístroj s náplní min. 1kg, musí být v dosahu jezdce


TECHNICKÉ PŘEDPISY PRO HISTORICKÁ VOZIDLA – třída 5 - 8

4. Historické automobily

Typ vozidla a model vozidla, jehož výroba / minimálně 100ks ročně/ začala nejpozději 31.12. 1985 ( toto musí soutěžící doložit), a není podstatné, zda byl kdy homologován ke sportovnímu použití. Veškeré základní díly použité na vozidle (karoserie, blok a hlava motoru, obal převodovky, nápravy) musí pocházet z vozidla, které odpovídá výše uvedeným kritériím.


4.1 KAROSERIE

- Původní, daného typu, nezáleží na roku výroby, ale modelového roku max. 1985!

- Nelze montovat žádné díly karoserie z novějších modifikací vozu /po roce 1985/ kromě rozšířených blatníků.

- Rozšíření blatníků a prahů může být provedeno jen podle dobové tvaru (jde o vzhled rozšíření, ne o zcela přesné rozměry - šířku úpravy lze přizpůsobit danému vozidlu), nebo tím způsobem, že bude rozšířen jen lem blatníku v okruhu max. 80mm od původního výřezu pro kolo, a ostatní část blatníku si zachová původní tvar. Kromě stávajících možností rozšíření blatníků, je ještě možnost třetí, a to použití širších blatníků z novější verze téhož modelu. To znamená, že mohou být použity širší blatníky z novějšího provedení stejného typu, a stejného modelu vozidla, např. na VW Golf II GTI mohou být použity blatníky z modelu Golf II Rallye, na Lancii HF z modelu Integrale, na BMW E30 z modelu M3 atd. V žádném případě se to nevztahuje na blatníky z jiných modelů, případně jiných generací vozidla.

- Plechové blatníky,( případně zadní boky) mohou být nahrazeny laminátovými

- Přední sklo musí být sériové.

- Je možno přidat dobové okrasné a aerodynamické prvky a spoilery s podmínkou, že nebudou mít ostré hrany, jejich materiál je libovolný.

- Vozy homologované ve skupině B musí kompletně odpovídat homologaci, která musí být k nahlédnutí, s vyjímkami povolenými pro stavbu repliky .


- Skelet vozu sériový, nesmí se pozměňovat, upravovat ani odlehčovat. Může být vyztužen, nebo zesílen, je možné udělat technologické otvory, např. pro průchod potrubí, nádrž a pod., je povoleno odstranění nepotřebných držáků sedaček, pásů, palubní desky, čalounění a sloupku řízení. Protikorozní a odhlučňovací materiály mohou být odstraněny.

Skeletem se rozumí všechny k sobě svařené, a vzájemně nedemontovatelné části karoserie, s vyjímkou předních a zadních blatníků, případně zadních boků.

- kapoty a 5. dveře mohou být odlehčeny, nebo vyměněny za laminátové, avšak původního tvaru, a bezpečně upevněny

- světla a lampy musí být namontována původní. Původním se rozumí světla stejného vnějšího vzhledu, jako původní, držáky libovolné. U vozidel s vyklápěcími světlomety musí být navíc zachován i původní vrchní kryt.

- dveře musí být původní, neodlehčené otvírací zvenčí i zevnitř, vnitřní mechanické díly možno odstranit včetně všech demontovatelných držáků. V případě montáže dobového rozšíření, je možno dveře vzhledově upravit, nikoli však odlehčit.

- výměna skel za makrolonová je povolena . Okna mohou, ale nemusí být otevírací. V každém případě však musí být dodrženy původní tvary a rozměry oken.

- nárazníky- původního tvaru, mohou být laminátové. Jejich demontáž je možná jen v případě, že netvoří součást karoserie (např. velkoplošné plastové)

- demontáže různých krytů, plastových podběhů atd. povolena


4.2 INTERIÉR

- možno odstranit veškeré sedačky, plata, čalounění stropu, boků, kufru, podlahy atd.

- armatura přístrojové desky je libovolná, dobového vzhledu

- čalounění dveří, nebo částí interiéru může být odstraněno. Dveře a zadní boky musí být zakryté libovolným materiálem .

- topení a jeho ovládání je možno odstranit

- v dosahu jezdce sedícího za volantem nesmí být žádné ostré hrany


Je zakázáno používat jakoukoli principem nedobovou elektroniku (sdružené programovatelné palubní přístroje, telemetrie, kontrola trakce, apod.).


4.3 PODVOZEK

- Původní typ a systém náprav (McPerson, vlečené rameno, tuhá náprava) musí být zachován, stejně tak jako původní typ pružin.

- tlumiče a uložení libovolné, uložení ramen libovolné, řízení libovolné, odstranění, nebo přidání posilovače je možné.

- přední ramena je možno použít trubková, s uložením unibal, ale jejich počet, princip funkce a systém uložení musí být zachován

-zadní ramena sériová, úprava pro uložení unibal, případně pro montáž jiných tlumičů, či brzdičů povolena.

- Nápravnice původní, může být zesílena, nebo vyztužena, je povoleno pozměnit upevňovací body ramen pro montáž trubkových ramen a unibalů. Vždy však musí být původní nápravnice bez problémů rozpoznatelná.

- stabilizátory, jejich počet i jejich umístění libovolné

- těhlice sériové, je možno je upravit pro montáž uložení unibal, případě pro montáž jiného brzdiče

- náboje libovolné


4.4 KOLA

- Kola jsou libovolná, disky pokud možno dobového vzhledu, kola nesmí přesahovat obrys karoserie s tolerancí 1cm v horní polovině kola, podložky povoleny


4.5 MOTOR

- blok, hlava původní a na původním místě. Vše ostatní libovolné. Povolen libovolný přiznaný objem, za podmínky, že bude použit původní sériový blok. Vozidlo bude zařazeno do objemové třídy podle skutečného aktuálního obsahu!

- karburátor- libovolný, typ (nikoli konkrétní kus) prokazatelně vyráběný před r.1985, turbo libovolné bez měnitelné geometrie lopatek.

- mechanické vstřikování paliva (vyráběné do r 1985) může být použito na jakýkoli motor.

- elektronické vstřikování pouze u vozidel s ním v té době vyráběných, nebo homologovaných, vstřikování musí zůstat původního systému (KE-Jetronic, vstřikování s elektricky ovládanými vstřikovači) a využívat původního svazku, jen původně použitých čidel a snímačů (typ snímačů je libovolný), a musí mít stejný počet vstřikovačů. Řídící jednotka je libovolná, stejně tak jako vstřikovače. Pokud je použita jiná jednotka musí být pomocí redukce připojena, původní kabeláže. Není povoleno přidávat žádné další snímače a čidla. Řídící jednotka musí pracovat jen s původním principem snímámí otáček, systém není možno měnit ani nahradit jiným.

- není možné montovat přeplňování u vozidel, která s ním nebyla někdy homologována, či sériově vyráběna. Odstranění turba povoleno.

- chladiče, jejich typ, počet, umístění a držáky libovolné, chladičová stěna může být upravena vzledem ke konkrétnímu tvaru a umístění chladiče.

- zapalování libovolné dobové, pokud měl původní vůz rozdělovač, musí zůstat zachovaný a funkční.

-Výfukové potrubí je libovolné vč. svodů.

Tlumič hluku musí být namontován v zadní třetině délky výfukového potrubí, a musí splňovat minimálně tyto požadavky: průměr tlumiče musí být minimálně dvojnásobek průměru trubky, která jím prochází, a jeho délka musí být minimálně šestinásobek průměru trubky která jím prochází. Pokud bude mít tlumič oválný průřez, musí obvod jeho pláště být šestinásobkem průměru trubky která jím prochází. Vnitřní trubka musí mít minimálně 20 děr minimálního průměru 4mm na každých 50mm její délky, a prostor mezi touto trubkou a vnějším pláštěm musí být vyplněn vhodným tlumícím materiálem. Pokud je použit sériový tlumič hluku, musí být jeho minimální vnější rozměry, v souladu s tímto předpisem. Vyústění libovolné, avšak nesmí překročit více jak 5 cm obrys karoserie. Výfukové plyny smějí vycházet pouze na konci systém. Maximální hlučnost 103+ - 2db tolerance měření. Na jeden závod v sezóně platí výjimka na tlumič výfuku.4.6 PŘEVODOVKA

- Obal převodovky sériový, původní počet převodových stupňů, vše ostatní uvnitř převodovky libovolné

- je zakázána úprava na pohon 4x4, a naopak, jakož i změna poháněné nápravy.

- systém řazení (táhla, lana) je nutné zachovat, sekvenční řazení je povoleno jen u vozidel s ním v té době homologovaných

-diferenciál libovolný


4.7 BRZDY

Libovolného provedení, dvouokruhové na všechna 4 kolabrzdiče maximálně se čtyřmi pístky.

Brzdové potrubí, brzdové válce, posilovače, či regulátory tlaku jsou libovolné, kotouče musí být z kovového materiálu.


- OFICIÁLNÍ DOBOVÁ HOMOLOGACE FIA, JE NADŘAZENA TĚMTO ŘÁDŮM, A VOZIDLA BUDOU POSUZOVÁNA PODLE NÍ! Lze vycházet pouze z homologací vydaných nejpozději pro sezónu 1985!

U slavných, či historicky významných jezdců, případně u automobilů mimořádné historické, či sportovní hodnoty nestartujících v celém seriálu, může promotér povolit jejich start, i když ne zcela splňují technické předpisy pro náš seriál.


Vyjímky pro jednotlivá vozidla:


Vozy ŠKODA:

Je možná libovolná kombinace mechanických dílů a karoserií typových řad Škoda 1000 - Škoda 136 Rapid, a použití kompletních bodykitů Š-130RS a Š-130LR.

Do těchto vozidel je navíc povolena montáž motoru Škoda Favorit, nebo Felicia OHV a pětistupňové podélně uložené převodovky Škoda (r.v. auta se pak bude určovat podle motoru). Při montáž pětistupňové převodovky je povolena úprava skeletu tak, aby ji bylo možné namontovat.

Montáž motorů řady Š 720 a Š760 není u vozů Škoda 1000-130LR možná.

Vozy Š-130LR mohou startovat i s přední kapotou s otvorem pro odvod vzduchu, tak jak byla připravena pro pozdější homologaci „S“


Vozy VW Golf II:

Je povoleno použití dveří s jedním velkým oknem z novějšího modelu, s tím že původní mezisloupek bude vyznačen proužkem plastu, či lepící pásky.


Vozy VAZ:

Je možná libovolná kombinace mechanických dílů a karoserií typových řad VAZ 2101- 2105, a montáž pětistupňové převodovky z vozů VAZ, nebo Fiat 125 až 132. Vozy 2105 mohou startovat v úpravě podle homologace 1986.


Vozy DACIA:

Je možná montáž odpovídajících motorů Renault (litinový blok B14) s hlavou Alpine, nebo Gordini a pětistupňové převodovky Renault, používané v typech R-15 až R-25.


Vozy WARTBURG + TRABANT:

Je možná montáž původních čtyřtaktních motorů VW, které byly do těchto vozidel montovány od roku 87 (bez elektronického vstřikování paliva), a k tomu odpovídající pětistupňové převodovky VW s řazením táhly.


Vozy Trabant:
Je možné použít novější model vozu ve kterém je již použit čtyřtaktní motor VW a náprava Mc Person. Dále je možno doplnit originál dobovou pětistupňovou převodovkou VW. Pokud je použit tento nový model vozu, musí být maska, zadní světla a plastové nárazníky, nahrazeny původními, montovanými na vůz do roku 1985. Nárazníky je možné i jen odstranit, a startovat bez nich. Nesmí být použito elektronické vstřikování paliva.Vozy ZASTAVA:

Je možná montáž původních italských dílů i motorů Fiat 128, ve spojení s pětistupňovou převodovkou Fiat Ritmo - Regata


Vozy OLTCIT:

Je možná montáž původního motoru a pětistupňové převodovky Citroen GSA


Vozy FIAT 125p:

Je možná montáž původních motorů FIAT 2xOHC typu 125.B-000, a pětistupňové převodovky Fiat 125 až 132


Vozy MOSKVIČ:

Je možná montáž libovolné podélně uložené pětistupňové převodovky.PŘED STAVBOU HISTORICKÉHO SPECIÁLU PRO NÁŠ SERIÁL KONTAKTUJTE TECHNICKÉHO KOMISAŘE! PŘEDEJDETE TAK ZBYTEČNÝM NEDOROZUMĚNÍM.


4.9 Úpravy povolené pro třídy 1-4

V těchto třídách mohou startovat pouze sériové vozy modelového roku maximálně 1985 s těmito úpravami:

- odstranění, nebo výměna filtru sání
- neoriginální výfukové potrubí od svodů dále, ale s tlumičem hluku
- libovolné tlumiče pérování
- demontáž zadních sedaček - nezbytná úprava částí čalounění při montáži rámu
- montáž sportovních sedaček a pásů - demontáž plata za sedačkami
- výměna volantu za jiný
- možnost montáže přídavných dobových spoilerů
- nahrazení původního již nevyráběného mechanického dílu jiným, shodných vlastností

VŠECHNY OSTATNÍ DÍLY MUSÍ BÝT SÉRIOVÉ, NEUPRAVOVANÉ!

Vozy v této kategorii musí vozy používat pneu schválené pro silniční provoz

POKUD JE NA VOZIDLE NĚJAKÁ ÚPRAVA, KTERÁ JE V ROZPORU S TĚMITO PŘEDPISY, JE TŘEBA TO JEŠTĚ PŘED PŘIHLÁŠENÍM DO ZÁVODU KONZULTOVAT S TK, KTERÝ PO DOHODĚ S PROMOTÉREM ROZHODNE O UDĚLENÍ, ČI NEUDĚLENÍ VYJÍMKY.

5.0

PŘI STAVBĚ VOZU JE NUTNO MÍT VŽDY NA PAMĚTI, ŽE SE JEDNÁ O TŘÍDU HISTORIK, TAKŽE VOZIDLO I VEŠKERÉ JEHO ČÁSTI BY MĚLY VYPADAT DOBOVĚ!!!!5.1STAVBA REPLIK PRO TŘÍDU 5-8

Pro třídu historik je možno postavit repliku mimořádného, a dnes již nedostupného závodního vozu. Podmínkou je přesné zachování vnějšího vzhledu vozidla. Před počátkem stavby, či přípravy repliky pro náš seriál je nutné kontaktovat TK!!!


Při takové stavbě jsou proti stávajícím pravidlům povoleny tyto vyjímky:

-VŠEOBECNĚ

- původní nedostupné odlitky a výlisky je možno nahradit novými frézovanými díly, nebo svařenci
- hliníkové, elektronové , duralové apod. díly je možno nahradit ocelovými, nikoli obráceně
- karbonové a kevlarové díly možno nahradit laminátem
- při technologické změně výroby dílů, je však nutno zachovat jejich původní funkční rozměry

MOTOR
-nedostupnou elektroniku lze nahradit podobnou, stejného systému

PŘEVODOVKA

-lze použít převodovku podobného tvaru, se shodným počtem a směrem vstupních i výstupních hřídelí, stejným systémem řazení, a shodným celkovým uspořádáním.
-obal může být vyroben jako svařenec

- KAROSERIE
-díly z lehkých slitin mohou být nahrazeny ocelovými, nikoli laminátovými

Všechny změny proti homologaci musí být provedeny jen z hlediska zjednodušení výroby, nikoli snížení hmotnosti, či vylepšením vlastností původních dílů!!! 
Před stavbou takové repliky je nutno kontaktovat TK, a předložit dostatek dokumentace pro její výrobu.

5.2
PŘED STAVBOU HISTORICKÉHO SPECIÁLU PRO NÁŠ SERIÁL KONTAKTUJTE TECHNICKÉHO KOMISAŘE! PŘEDEJDEME TAK NEDOROZUMĚNÍ.


Pokud některé vozidlo nebude po vzhledové stránce nějakými drobnostmi (rozhoduje TK, případně promotér) odpovídat těmto předpisům, bude mu udělena vyjímka na dva závody, pak musí závady odstranit, nebo startovat bez nároku na body.

 PODOBNOST DÍLŮ

Původní již těžko dostupné díly lze nahradit díly podobnými za předpokladu, že budou dodrženy následující parametry:

-HLAVA- musí být shodné:
-materiál
-počet a uspořádání ventilů
-počet a způsob uložení vaček
-počet, směr vyústění a přibližný tvar kanálů
-počet a umístění zapalovacích svíček
-počet upevňovacích šroubů
-umístění hlavního výstupu chladící kapaliny
-způsob pohonu vaček

- BLOK- musí být shodné:
- materiál
-způsob uložení válců, nebo vložek
-počet uložení klikové hřídele
-způsob uložení klikové hřídele
-základní rozměry
-umístění hlavního vstupu chladící kapaliny

-základní tvar (nebude se řešit počet, tvar ani velikost žeber, případně různých nálitků)

-shodný počet šroubů pro upevnění hlavy

-shodný způsob pohonu vaček

OSTATNÍ DÍLY

Je možno nahradit libovolný dnes již těžko dostupný díl jiným, sériově vyráběným dílem za předpokladu, že díl bude mít principielně shodnou funkčnost, bude ze stejného materiálu, a jeho použitím nevznike žádná výhoda.

TECHNICKÉ PŘEDPISY PRO HISTORICKÁ VOZIDLA – třída 9+10

Třída 9 – vozidla s objemem do 1600ccm

Třída 10 – vozidla s objemem přes 1600ccmTřída 9,10 je vypsána pro automobily jejichž sériová výroba byla zahájena mezi roky 1986 a 1990.


Typ vozidla a model vozidla, jehož výroba / minimálně 100ks ročně/ začala nejdříve 1.1.1986, a nejpozději 1. 1990 ( toto musí soutěžící doložit), a není podstatné, zda, a kdy byl homologován ke sportovnímu použití.Veškeré základní díly použité na vozidle (karoserie, blok a hlava motoru, obal převodovky, nápravy) musí pocházet z vozidla, které odpovídá výše uvedeným kritériím. Vozidlo musí celkově odpovídat typu uvedenému v technické kartě!4.1 KAROSERIE

- Původní, danného typu, nezáleží na roku výroby konkrétního vozu, ale modelového roku 1986 - 1990!

- Nelze montovat žádné díly karoserie z novějších modifikací vozu /po roce 1990/.

- Blatníky musí být sériových tvaru, možno použít laminátové. Jiný materiál je zakázán!

- Všechny skla musí být sériová.

- Aerodynamické prvky a spoilery pouze takového vzhledu, který byl dodáván výrobcem, případně pro danný typ homologován. Nesmí mít ostré hrany a musím být dostatečně pevně uchyceny. Jejich materiál je libovolný.


- Skelet vozu sériový, nesmí se pozměňovat, upravovat ani odlehčovat. Může být vyztužen, nebo zesílen, je možné udělat technologické otvory, např. pro průchod potrubí, nádrž a pod., je povoleno odstranění nepotřebných držáků sedaček, pásů, palubní desky, čalounění a sloupku řízení. Protikorozní a odhlučňovací materiály mohou být odstraněny.

Skeletem se rozumí všechny k sobě svařené, a vzájemně nedemontovatelné části karoserie, s vyjímkou předních a zadních blatníků, případně zadních boků.

- dveře musí být původní, neodlehčené otvírací zvenčí i zevnitř, nepoužívané vnitřní mechanické díly možno odstranit včetně všech demontovatelných držáků. Stahování oken předních dveří musí být funkční.

- nárazníky- původního tvaru, mohou být laminátové. Jejich demontáž není povolena.

- demontáže různých krytů, plastových podběhů atd. povolena

- povinná dvě libovolná zpětná vnější zrcátka původního, nebo dobového vzhledu, materiál libovolný


4.2 INTERIÉR

- možno odstranit zadní sedačky, plata, čalounění stropu, kufru, podlahy. Čalounění dveří a boků musí zůstat zachováno / možno použít libovolný materiál/, popř. upraveno pro montáž ochranné klece.

- armatura přístrojové desky původní, může být upravena pro montáž klece.

- topení a jeho ovládání je možno odstranit

- v dosahu jezdce sedícího za volantem nesmí být žádné ostré hrany


- sedačky mohou být sportovní, dostatečně pevně ukotvené k zesílené části skeletu.

Je zakázáno používat jakoukoli principem nedobovou elektroniku (sdružené programovatelné palubní přístroje, telemetrie, kontrola trakce, apod.).


4.3 PODVOZEK

- Původní typ a systém náprav (McPerson, vlečené rameno, tuhá náprava) musí být zachován, stejně tak jako původní typ pružin.

- tlumiče a uložení libovolné, uložení ramen libovolné, řízení libovolné, odstranění, nebo přidání posilovače řízení je možné.

- přední ramena je možno použít trubková, s uložením unibal, ale jejich počet, princip funkce a systém uložení musí být zachován

-zadní ramena sériová, úprava pro uložení unibal, případně pro montáž jiných tlumičů, či brzdičů povolena.

- Nápravnice původní, může být zesílena, nebo vyztužena, je povoleno pozměnit upevňovací body ramen pro montáž trubkových ramen a unibalů. Vždy však musí být původní nápravnice bez problémů rozpoznatelná.

- stabilizátory, jejich počet i jejich umístění libovolné

- těhlice sériové, je možno je upravit pro montáž uložení unibal, případě pro montáž jiného brzdiče

- náboje sériové


4.4 KOLA

- kola jsou libovolná, disky pokud možno dobového vzhledu, kola nesmí přesahovat obrys karoserie s tolerancí 1cm v horní polovině kola, podložky povoleny.


4.5 MOTOR

- blok, hlava původní a na původním místě. Vše ostatní libovolné. Povolen libovolný přiznaný objem, za podmínky, že bude použit původní sériový blok. Vozidlo bude zařazeno do handicapové skupiny podle skutečného aktuálního objemu!

U vozidel s přeplňovanými motory bude skutečný zdvihový objem motoru násoben koeficientem 1,7.

- karburátor- libovolný typ a počet, turbo libovolné bez měnitelné geometrie lopatek.

- elektronické vstřikování musí zůstat původního systému (KE-Jetronic, vstřikování s elektricky ovládanými vstřikovači) a využívat původního svazku, jen původně použitých čidel a snímačů (typ snímačů je libovolný), a musí mít stejný počet vstřikovačů. Řídící jednotka je libovolná, stejně tak jako vstřikovače. Pokud je použita jiná jednotka, musí být pomocí redukce připojena na původní kabeláž. Není povoleno přidávat žádné další snímače a čidla. Řídící jednotka musí pracovat jen s původním principem snímámí otáček, systém není možno měnit, ani nahradit jiným.

- sací potrubí je pro karburátory libovolné, pro vstřikování sériové, které je možno lícovat, leštit. Škrtící klapka libovolná, s tím že bude namontována na neupraveném sání.

- není možné montovat přeplňování u vozidel, která s ním nebyla někdy homologována, či sériově vyráběna. Odstranění turba není povoleno.

- chladiče, jejich typ a držáky libovolné, ale umístěné na původním místě.

- zapalování libovolné dobové, pokud měl původní vůz rozdělovač, musí zůstat zachovaný a funkční.

-Je třeba zachovat sériové svody, zbytek výfukového potrubí je libovolný s předepsaným tlumičem hluku.

Tlumič hluku musí být namontován v zadní třetině délky výfukového potrubí, a musí splňovat minimálně tyto požadavky: průměr tlumiče musí být minimálně dvojnásobek průměru trubky, která jím prochází, a jeho délka musí být minimálně šestinásobek průměru trubky která jím prochází. Pokud bude mít tlumič oválný průřez, musí obvod jeho pláště být šestinásobkem průměru trubky která jím prochází. Vnitřní trubka musí mít minimálně 20 děr minimálního průměru 4mm na každých 50mm její délky, a prostor mezi touto trubkou a vnějším pláštěm musí být vyplněn vhodným tlumícím materiálem. Pokud je použit sériový tlumič hluku, musí být jeho minimální vnější rozměry, v souladu s tímto předpisem. Vyústění libovolné, avšak nesmí překročit více jak 5 cm obrys karoserie. Výfukové plyny smějí vycházet pouze na konci systém. Maximální hlučnost 103+ - 2db tolerance měření. Na jeden závod v sezóně platí výjimka na tlumič výfuku.
 

4.6 PŘEVODOVKA

- Obal převodovky sériový, původní počet převodových stupňů, vše ostatní uvnitř převodovky libovolné

- je zakázána úprava na pohon 4x4 a naopak, jakož i změna poháněné nápravy.

- systém řazení (táhla, lana) je nutné zachovat, sekvenční řazení je povoleno jen u vozidel s ním v té době homologovaných

-diferenciál libovolný


4.7 BRZDY

Libovolného provedení, dvouokruhové na všechna 4 kolabrzdiče maximálně se čtyřmi pístky.

Brzdové potrubí, brzdové válce, posilovače, či regulátory tlaku jsou libovolné, kotouče musí být z kovového materiálu.


4.8 OSTATNÍ

- nádrže – libovolné, ale dostatečně pevné, a bezpečně připevněné, pod nádrží musí být otvory pro odtok uniklého paliva. Nádrže, a další komponenty palivové soustavy mohou být umístěné na bezpečném místě uvnitř vozu, ale od prostoru pro jezdce musí být odděleny přepážkou, nebo dodatečným obalem, tak aby v případě úniku nemohlo palivo ohrozit jezdce

- akumulátor- libovolný, umístění libovolné, upevněný tak, aby odolal přetížení 25g, pokud je v interiéru, tak musí být zakrytován.- OFICIÁLNÍ DOBOVÁ HOMOLOGACE FIA pro skupinu „A“ JE NADŘAZENA TĚMTO ŘÁDŮM, A VOZIDLA BUDOU POSUZOVÁNA PODLE NÍ!

Lze vycházet pouze z homologací vydaných nejpozději pro sezónu 1990.


Do třídy 9,10 budou přeřazena vozidla ze tříd 1-8, pokud TK najde zásadní nesoulad s řády / např. montáž novějšího motoru/.


Rallye Berounka Revival 2017 - Konečné výsledky

přidáno: 23. 10. 2017 0:17, autor: Applications ‎(system account)‎   [ aktualizováno 23. 10. 2017 0:18 ]


VIII. Rallye Berounka Revival, 21. – 22. 10. 2017, pozvánka

přidáno: 18. 10. 2017 9:44, autor: Applications ‎(system account)‎

Již po osmé se o následujícím víkendu sejdou na společensko-sportovní akci Rallye Berounka Revival osobnosti, které psaly historii našeho motoristického sportu a fandové historických sportovních a závodních vozů, aby se pobavili, setkali se s přáteli a na Show section nechali zavzpomínat na dávná soupeření na závodních tratích.
8. ročník Rallye Berounka Revival se pojede podle již osvědčeného schematu, který tvoří tři součásti. První mototuristickou část tvoří jízda podle itineráře po předem neznámé trati za dodržování dopravních předpisů, sportovní charakter soutěže tvoří jízda v tzv. Show sections, uzavřených úsecích a třetí, společenská, část vyplní sobotní večer na hotelu.

Zájem o start na revivalech je velký, z organizačních důvodů omezený počet startujících posádek se i před letošní Berounkou naplnil hned po otevření přihlášek po skončení minulého revivalu. Mezi zhruba 140 posádkami, které jsou ve startovní listině najdeme mnoho slavných jmen a pravidelných účastníků revivalů, Milana Zapadla, Pavla Šofra, Pavla Ryšánka, manžele Rajchmanovi, nejde vyjmenovat všechny, přes prvních šedesát míst ve starovní listině jsou jezdci s aktivní účastí v motorsportu před rokem 1990. Na startu se objeví i několik zahraničních posádek z Ruska, Ukrajiny, Německa, Rakouska, Itálie a Francie. Zajímavostí je revivalový návrat bývalého továrního jezdce Škody Josefa Srnského, ovšem tentokrát nikoliv za volantem škodováckého kupátka, ale bude startovat s Porsche 911, jehož majitel je také bývalý závodník a nyní spolujezdec Josef Panožka.

Rallye Berounka Revival má své zázemí tradičně v učilišti v Radotíně, odkud v sobotu v 9 hodin ráno odstartuje první vůz, originální dakarský LIAZ s Tomášem Pourem za volantem. V sobotu na pouti po silničkách středních a jižních Čech navštíví revival i tři Show section, dvě známé již z minulých ročníků, motokárovou dráhu v Písku-Hradišti a lom v Lašovicích, novinkou bude Show section na letišti v Bechyni. Cíl sobotní etapy je na Staré Živohošti, kde je první vůz očekáván před šestou hodinou večer.

V neděli v půl desáté ráno ze Živohošti odstartuje druhá etapa, v jejímž rámnci čeká revivalisty dvakrát měřená tři kola v Sedlčanské kotlině. Ze Sedlčan se už všichni vydají do cíle v Radotíně, kam se začnou vracet posádky krátce před druhou hodinou odpoledne. Zde se i v zhruba v pět hodin odehraje závěrečný ceremoniál s dekorováním nejúspěšnějších posádek.

Revival je akce primárně určená pro posádky, skromný pořadatelský tým, nemůže zajistit divácký servis, na jaký jsou fandové motoristického sportu zvyklí z velkých závodů, přes to si diváci revivaly oblíbili a pořadatele i účastníky samozřejmě jejich zájem těší. Jen je potřeba, aby si diváci uvědomili, že Show section nejsou rychlostní zkoušky a při jejich návštěvě nezapomínali na zdravý rozum a zásady slušného chování a bezpodmínečně respektovali pokyny pořadatelů. Z naplánovaných Show section jsou pro diváky ideální v sobotu motokárová dráha v Písku-Hradišti se začátky v 12:33 a 15:21 a v neděli samozřejmě Sedlčany v 9:56 a 12:18. V Lašovicích a Bechyni budou mít diváci z bezpečnostních důvodů velmi omezený prostor jen v místě startu.

Podrobnější informace a další zajímavosti mohou zájemci najít na edda.cz/mscrdovrchu/index.php a revival.just-rally.com/

Jarda Malík

Prohlášení jezdce

přidáno: 12. 10. 2017 3:08, autor: Eduard Patera   [ Aktualizováno 16. 10. 2017 7:49 uživatelem Applications ‎(system account)‎ ]

   Přílohou je prohlášení jezdce, prosíme o vyplnění doma, urychlíte tím zásadně administrativní přejímky.

definitivní startovní listina RBR

přidáno: 6. 10. 2017 3:55, autor: Eduard Patera

CREW CAR NAT. CL. P. CAR
OO JAN HEŘMÁNEK - EDA PATERA FERRARI 308 GTB CZ X X X
0 TOMÁŠ POUR - LIAZ CZ 8
85
1 VLADIMÍR BERGER – ZDENEK PETERA ŠKODA 130 LR CZ 6
85
2 PAVEL ŠOFR – MICHAL ŠOFR FORD SIERRA CZ 10 200 87
3 BEPPE CORNO - PIETRO MOLITERNI FIAT 124 ABARTH I 7 72
4 PHILIPPE CHAMPAGNE – MICHEL GRIMALDIER BMW 2002 TII F 7 71
5 JAROSLAV RAJCHMAN – ZDEŇKA RAJCHMANOVÁ FORD ESCORT MK2 CZ 2
75
6 MILAN ZAPADLO – LUBOŠ NAVRÁTIL ŠKODA 130LR CZ 6
85
7 JAN MACH – VÁCLAV SIROTEK FIAT 128 CZ 1
72
8 JAN VESELÝ – JIŘÍ MOSKAL BMW 318 CZ 10 200 82
9 PETR ČERNOHORSKÝ – LADISLAV MAŘÍK BMW 318 CZ 10 200 87
10 ANDRZEJ LENCZOWSKI – MARIO TATOO RENAULT 11 TURBO PL 7
84
11 JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDT BMW 2002 D 7
68
12 VÁCLAV POLÍVKA – PAVEL BEZ ŠKODA 110 CZ 1
70
13 DMITRIJ MARTJUK – VALERIJ MARTJUK LADA VFTS RUS 6
82
14 JOSEF KUKELKA – PAVEL RYŠÁNEK AUDI QUATTRO CZ 10 200 85
15 JOSEF SRNSKÝ – JOSEF PANOŽKA PORSCHE 911 CZ 8

16 TOMÁŠ FUCHS – JOSEF STOČES MERCEDES 190 2.3 16V CZ 4
84
17 PAVEL JANEBA – PAVEL JANEBA JR. FORD SIERRA CZ 10 200 87
18 PETR VOJÁČEK – ROMAN VINNICHENKO MITSUBISHI STARION CZ/UA 8
84
19 OTAKAR ZENKL – OTAKAR ZENKL JR. SKODA FAVORIT CZ 9 200 87
20 LADISLAV KOPELENT – VLADIMÍR RAJNOCH ŠKODA 120 LS CZ 6
85
21 BOECK FRANZ – MANFRED DANZINGER PORSCHE 944 A 8
84
22 BAUER ANDREAS – GITTI MANN FORD ESCORT TURBO A 4
85
23 JOSEF KADEŘÁBEK – PAVEL ŠAFRÁNEK VW GOLF I. CZ 2
83
24 JIŘÍ WEBINGER – VÁCLAV CIVÍN TRABANT 601 CZ 1
64
25 RUDOLF CHLAD – JIŘÍ KOLOVRÁTEK TRABANT 601 CZ 5
64
26 JAN MAREK – JAN MAREK JR. PORSCHE 911 SC CZ 4 78
27 JIŘÍ MOTAL – JIŘÍ MOTAL JR. ŠKODA 1000MB CZ 5
64
28 ANTONÍN MUZIKANT – TOMÁŠ DRÁSTA PEUGEOT 205 GTI CZ 3
84
29 JIŘÍ BOČEK – JAROSLAV ŠALOUN BMW 1602 CZ 7
72
30 PAVEL PAULIK – ALEŠ MORÁVEK SAAB 96 CZ 7
66
31 PETR MINÁŘÍK – PAVEL ŠUBRT RENAULT R5 ALPINE CZ 7
75
32 PAVLA VOVSOVÁ – JIŘÍ VOVES ŠKODA 130 LR CZ 6
85
33 MIROSLAV HOŠEK – JAN RUTA FORD SIERRA CZ 4
84
34 VLASTIMIL KLOUDA – IVAN BRADÁČEK ŠKODA RAPID CZ 6
85
35 JOSEF MLEJNEK JR. – MLEJNEK JOSEF LADA 1600 CZ 6
76
36 JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝ VW SCIROCCO CZ 3
82
37 PETR FURST – ALENA FURSTOVÁ AUDI 80 QUATTRO CZ 10 200 83
38 JAROMÍR DUŠEK – FRANTIŠEK ŠEBESTA ŠKODA FAVORIT CZ 9 200 87
39 TOMÁŠ KOTEK – DUŠKOVÁ FIAT 128 CZ 5
72
40 MARTIN DUDŽAK – JAN DUDŽAK ŠKODA 130LR SK 6
85
41 LUKÁŠ VOJÁČEK – KOVRZEK SUBARU RX CZ 4
8
42 MARTIN JERMAN - ŠKODA 130RS CZ 6
75
43 VLADIMÍR LIŠKA – MILAN LIŠKA ALFA ROMEO GTV V6 CZ 4
78
44 IVAN REJMON – JIŘÍ POLÁK TRABANT 601 CZ 5 64
45 STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA TRABANT 601 CZ 1
64
46 MILAN PROCHÁZKA – KAREL MOTTL MATRA MURENA CZ 4
80
47 VÁCLAV FARKA -ROMAN FARKA BMW 2002 CZ 3
68
48 MIROSLAV SOVA – SOŇA TAUŠOVÁ ALFA ROMEO ALFETTA CZ 3
72
49 JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR. VW GOLF I. CZ 2
75
50 LUBOMÍR PLAČEK – KATEŘINA PLAČKOVÁ PORSCHE 911 CZ 8
74
51 TOMÁŠ VAVŘINEC – MÁRIO ŠVÁSTKA BMW 325 CZ 4
83
52 VLASTIMIL SUK – EVA SUKOVÁ SUZUKI SWIFT CZ 9 200 89
53 ROBERT KOTÁL – MIROSLAV MARŠÁL ŠKODA 130 L CZ 2
85
54 LUBOŠ KAMINIECKI – BOHUMÍR ŘEZNÍČEK ŠKODA 110L CZ 1
71
55 JIŘÍ ŽÁČEK – FRANTIŠEK KUČERA ŠKODA 130 RS CZ 6
75
56 IVAN PUSTINA – ONDŘEJ HOLOUBEK MAZDA 323GTX CZ 10 200 87
57 SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR. PORSCHE 924 CZ 3
82
58 PAVEL SKLENÁŘ – JIŘÍ VÁVROVEC LADA 2105 CZ 2
84
59 MIROSLAV ČERNÝ – MIROSLAV ČERNÝ JR. ŠKODA 110L CZ 6
85
60 PAVEL VYDRA – LUBOŠ ŠILER ŠKODA 110 RC CZ 6
71
61 OLDŘICH JURKA – HYNEK STŘEDA TRABANT 601 CZ 5
64
62 TOMÁŠ SOVA JR.- VÁCLAV SOVA LADA 2107 CZ 2
82
63 PETR MULLER – JANA MULLEROVÁ BMW 316 CZ 6 84
64 TOMÁŠ SOVA – STANISLAV MÁŠA ŠKODA 130 L CZ 2
85
65 PAVEL KESTLER – MICHAL ULČ ŠKODA 120 L CZ 2
83
66 PETR NÁCOVSKÝ – FRANTIŠEK VITVAR RENAULT 5 ALPINE CZ 6
75
67 PETR VORLÍK – JOSEF ŘÍHA FORD ESCORT CZ 6
83
68 VLADIMÍR PINTA – JAKUB HOLUB ŠKODA 120S CZ 6
72
69 STANISLAV BUDIL – BUDILOVÁ MORRIS MINI CZ


70 IVAN NEPRAŠ .- MATOUŠEK ŠKODA 130 RS CZ 6
75
71 TOMÁŠ ZELENKA – JAROSLAV PELC ŠKODA 130 LR CZ 6
85
72 MARTIN SLEZAK – JANA SLEZAKOVA BMW 2002 CZ 7
68
73 VLADIMÍR SKŘIČKA – KAREL TOMEŠ ROVER VITESSE CZ 4
82
74 GABRIEL HADRÁVEK – VOJTĚCH MAJKUS LANCIA BETA CZ 3
75
75 MARTIN ČERMÁK – JAN BÁZLER LADA 1600 MTX CZ 6
78
76 LIBOR SILOVSKÝ – LENKA SILOVSKÁ TRIUMF GT6 CZ 7
73
77 LADISLAV HUBÁLEK – ONDŘEJ HAŠEK BMW 323 CZ 8
77
78 DAVID PATERA – MICHAL ŠMÍD FIAT RITMO ABARTH CZ 7
78
79 ŠTEPÁN KADĚRA – MARTIN RUSS BMW E30 CZ 8
84
80 VLASTIMIL SUK JR. - KATEŘINA KOPICOVÁ SUZUKI CULTUS GTI CZ 9 200 86
81 OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODA WARTBURG 353 CZ 1
69
82 JOSEF ČERMÁK – MARCELA ČERMÁKOVÁ FORD ESCORT MK1 CZ 2
72
83 JOSEF ČERMÁK JR. - PAVEL ČERVINKA AUTOBIANCHI A112 CZ 5
80
84 JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER LANCIA BETA COUPÉ CZ 3 73
85 PETR KOLÁŘ – PETR KOLÁŘ JR. ŠKODA 1000MB CZ 6
85
86 BOULAGNER – LEFEVRE CITROEN AMI CZ 1
69
87 PETR VEJVODA – JIŘÍ VEJVODA FORD FIESTA XR CZ 2
76
88 OLDŘICH ŠVÁBEK – DAVID ŠVÁBEK VW GOLF II. CZ 3
85
89 JAN ZACHATA – TOMÁŠ BICAN OPEL KADETT CZ 3
84
90 JAKUB BLAHNA - ŠKODA 110L CZ 1
70
91 JAROSLAV URBAN – RADEK URBAN BMW 325 CZ 8
84
92 TOMÁŠ PŘÍPLATA – MARTIN KUČERA RENAULT 11 TURBO CZ 3
83
93 JAN KLIMEŠ – MICHAL SMOLA BMW 316 CZ 2
75
94 MARTIN JAKUŠEV – MICHAL PEJZL VW 1301 CZ 3
73
95 VÍT MATOUŠEK – LINDA MATOUŠKOVÁ RENAULT 5 CZ 3
75
96 JAROMÍR HLAVATÝ – JAROMÍR HLAVATÝ JR. VW GOLF II. CZ 3
84
97 PETR ŠAŠEK – PAVEL WUNSCH ŠKODA 1000MB CZ 2
64
98 DOMINIK TICHÝ – LÍDA TICHÁ FIAT 127 CZ 1
77
99 MARTIN TOMEK -LUCIE GALÁDOVÁ HONDA CRX CZ 2
81
100 JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝ WARTBURG 312 CZ 5
64
101 JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍK PEUGEOT 309 CZ 7
84
102 JAN REISS – NIKOL REISSOVÁ ŠKODA 130 RS CZ 6
75
103 LUBOŠ KRAMEŠ – KRAMEŠOVÁ ŠKODA 1000MB CZ 5
64
104 MICHAL KUHN – MAREK PAVLÍČEK BMW 628CSI CZ 4
78
105 PETR HAVEL – TOMAS VANECEK ŠKODA RAPID CZ 6
85
106 MILAN ZEMÁNEK JR.- MILAN ZEMÁNEK VW SCIROCCO CZ 3
82
107 MAREK VEJRAŽKA – LUBOR SODOMKA LADA 2105 CZ 6
82
108 MARTIN KEJŘ – DANIELA MLEJNKOVÁ AUDI 80 QUATTRO CZ 4
83
109 VÁCLAV HLINOMAZ – VÁCLAV HLINOMAZ JR. OPEL KADETT CZ 7 82
110 DREXLER SKODA 130L CZ 6
85
111 PAVEL PEKÁREK – VLADIMÍR MARŠÁLEK ŠKODA 110L CZ 5
70
112 JAKUB REISS – ADÉLA ZÁRUBOVÁ WARTBURG 353 CZ 5
85
113 PETR ŠEFR – BARBORA ŠEFROVÁ ŠKODA RAPID CZ 6 85
114 PETR KOLMAN – ZBYNĚK BRÝDL FORD SIERRA CZ 10 200 86
115 TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM ŠKODA 120 CZ 6   78
116 VLASTIMIL POCAR – TOMÁŠ KLUIBER ŠKODA RAPID CZ 6
85
117 JIŘÍ UHLÍK – VÁCLAV CHODL FORD ESCORT MK1 CZ 2
72
118 PETR JANUŠKA – DAVID ČERNÝ FORD CORTINA CZ
119 ANDREA ZEMANOVÁ – TOYOTA MR 2 SK/CZ 2 85
120 LIBOR MATOUŠEK – VÁCLAV MRÁZ ŠKODA RAPID CZ 6
85
121 STANISLAV URBÁNEK – DANA URBÁNKOVÁ BMW 320 CZ 2 84
122 JIŘÍ BAUER – TOMÁŠ ZÁSTĚRA FIAT 128 CZ 1
72
123 MICHAL PEJZL BMW 325 CZ 4
84
124 RADEK PILKA – LUBOŠ ŠLEHOFR FIAT 127 CZ 1   72
125 PARTIK RUTERLE – VERONIKA POPELKOVÁ LADA 2101 CZ 2
70
126 DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ LADA 2101 CZ 6
70
127 MIROSLAV HRUBÝ – PETR JAROŠ LADA VFTS CZ 6
84
128 BOŘEK KUČERA – VĚRA NĚMCOVÁ ŠKODA 120S CZ 6
72
129 PAVEL KOLAŘÍK – LENKA VYSLYŠELOVÁ ŠKODA FAVORIT CZ 9 200 87
130 JAN VEBER- JAN KRÚPA AUDI COUPÉ CZ 4
82
131 PETR KOŽÍŠEK – PETRA KOŽÍŠKOVÁ ŠKODA FAVORIT CZ 9 200 87
132 ALEŠ DIMITROV – MICHAEL REJMON FORD FIESTA CZ 6
76
133 VLADIMÍR FIŠERA – JANA MAZÁNKOVÁ VW GOLFII. CZ 3
84
134 TOMÁŠ HRUBÝ – TOMÁŠ HRUBÝ JR. ŠKODA 1000MB CZ 5
64
135 PAVEL KESTLER JR.– VLASTA KESTLEROVÁ MITSUBISHI STARION CZ 4
82
136 ANTONÍN KUBR – TOMÁŠ KUBR ŠKODA 110L CZ 6
70
137 MAREK PONDĚLNÍČEK – VERONIKA ŠVECOVÁ LADA 2105 CZ 6
82
138 PAVEL KOLÁŘ – JIŘÍ MATWIOV ŠKODA 130L CZ 6
85
139 MARTIN FÁBERA – PETR KOP ŠKODA 105 CZ 6
85
140 JAKUB SAFAŘÍK – JAKUB EMINGR SKODA 120L CZ 6 85
141 TOMÁŠ ZOUHAR – MICHAL MÁZL ALFA ROMEO 75 CZ 3
84
142 VOJTĚCH MATOUŠEK – VLADIMÍR JANKOVSKÝ TOYOTA STARLET CZ
85
143 DAVID BURDA – HELENA BURDOVÁ ŠKODA 110L CZ 5
70
144 RADIM KUDR - ŠKODA 120S CZ 6
72
145 MARTIN URBAN – TEREZIE MAREŠOVÁ ŠKODA FAVORIT CZ 9 200 87
146 STANISLAV URBÁNEK JR. JAKUB KERIMIDIS CZ

Předběžný harmonogram RBR 2017

přidáno: 16. 8. 2017 4:59, autor: Eduard Patera

HARMONOGRAM Rallye Berounka Revival
  
START TC 0109,00 hodRADOTÍN
TC 02A
10,25 hodLAŠOVICE
SS 011,6km10,30 hodQUARRY/ LOM
TC 02B
10,40 hodLAŠOVICE
TC 03A
11,25 hodBECHYNĚ
SS 023,2km11,30 hodAIRPORT
TC 03B
11,40 hodBECHYNĚ
TC 04A
12,25 hodPÍSEK
SS 032,4km12,30 hodKART ARENA
TC 04B
13,10 hodPÍSEK
TC 05A
14,14 hodBECHYNĚ
SS 043,2km14,19 hodAIRPORT II.
TC 05B
14,30 hodBECHYNĚ
TC 06A
15,22 hodPÍSEK
SS 052,4km15,27 hodKART ARENA II.
TC 06B
15,45 hodPÍSEK
TC 07A
16,28 hodLAŠOVICE
SS 061,6km16,33 hodQUARRY II.
TC 07B16,45 hodLAŠOVICE
TC 08A17,31 hodSTARÁ ŽIVOHOŠŤ
TC 08B09,30 hodSTARÁ ŽIVOHOŠŤ
TC 09A
09,58 hodSEDLČANY
SS 073,0km10,03 hodRALLYCROSS
TC 09B11,32 hodSEDLČANY
TC 10A
12,05 hodSEDLČANY
SS 083,0km12,10 hodRALLYCROSS II. OPAČNĚ!
TC 11AFINISH13,40 hodRADOTÍN
CEREMONIÁL
16,00 hodSCHOOL/UČILIŠTĚ
 

1-10 of 56